technik utrzymania ruchu, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/379/09/2018/IJ - 54015

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Chcesz zostać zatrudniony w międzynarodowej Firmie - światowego lidera w swojej branży? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Poszukujemy 30 osób do Działu Utrzymania Ruchu w nowym zakładzie w Biskupicach Podgórnych !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio przez Firmę.
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatne dojazdy z wielu kierunków m.in: Dzierżoniów, Bielawa, Ząbkowice Śląskie, Legnica, Wałbrzych, Boguszów, Świdnica,Strzelin.
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • montaż i demontaż zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy, konserwacja i naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi (wiertarki, szlifierki)
  • raportowanie wykonanych zadań

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zagadnień mechaniki i/lub elektryki
  • dobre umiejętności organizacyjne