technik utrzymania ruchu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja kania+48 667501492
numer referencyjny
/266/02/2021/PK - 68127

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy pracownika na stanowisko: technik utrzymania ruchu

oferujemy

  • umowę o pracę
  • bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

zadania

  • wykonywanie konserwacji, przeglądów technicznych, kalibracji, przyrządów pomiarowych, napraw i remontów
  • wsparcie i współpraca z pracownikami produkcyjnymi
  • bliska współpraca z pionem produkcyjnym i pionem jakości
  • dbałość o prowadzenie procesów zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami GMP

oczekujemy

  • wykształcenia min. średnie techniczne: elektrotechnik, automatyk, mechatronik lub podobne
  • znajomości układów automatyki i aparatury kontrolno- pomiarowej
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości j. angielskiego (mile widziana)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym