technik utrzymania ruchu, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

beata figurska-czubak+48 697 890 065
numer referencyjny
/135/07/2019/BF - 59396

opis stanowiska

Wspieram firmę produkcyjną działającą w niszowej branży spożywczej, która poszerza swoje międzynarodowe zasięgi i zapewnia rozwój oraz pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym. Możesz realnie podnieść swoje kwalifikacje, ustabilizować czas pracy i nadal realizować się dziale utrzymania ruchu.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • motywacyjny system premiowania
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • nowoczesne systemy i urządzenia produkcyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej firmy
  • szkolenia zawodowe doskonalące kompetencje
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych oraz pozapłacowych (karta Benefit, prywatne ubezpieczenie medyczne)

zadania

  • realizacja przeglądów i stanów technicznych maszyn zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie bieżących awarii
  • kontrola i obsługa urządzeń

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (strzał w dziesiątkę, to: automatyka, elektronika, mechatronika)
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • praca w systemie zmianowym
  • dobre zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień GHP i HACCP
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji do 1kV
  • praktyczna znajomość automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • znajomość programowania sterowników PLC
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych, elektronicznych, elektrycznych
  • praktyczna znajomość w zakresie elektrycznych obwodów siłowych
  • dobra organizacja pracy własnej