technik utrzymania ruchu, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
numer referencyjny
/196/11/2020/JS - 66583

opis stanowiska

Dołącz do jednego z liderów branży spożywczej i rozwiń swoją karierę jako Technik utrzymania ruchu!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • motywacyjny system premiowania
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • nowoczesne systemy i urządzenia produkcyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej
  • szkolenia zawodowe doskonalące kompetencje
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych oraz pozapłacowych (karta Benefit, prywatne ubezpieczenie medyczne)

zadania

  • realizacja przeglądów i stanów technicznych maszyn zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie bieżących awarii
  • kontrola i obsługa urządzeń

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (w szczególności kierunki automatyka, elektronika, mechatronika)
  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności komunikacyjnych i dobrej współpracy w zespole
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień GHP i HACCP
  • uprawnień w zakresie eksploatacji do 1kV
  • praktycznej znajomości automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • znajomości programowania sterowników PLC
  • umiejętności czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych, elektronicznych, elektrycznych
  • praktycznej znajomości w zakresie elektrycznych obwodów siłowych
  • dobrej organizacji pracy własnej