technik utrzymania ruchu, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/282/05/2020/KW - 63782

opis stanowiska

Pracujesz w dziale utrzymania ruchu albo w serwisie zewnętrznym? Jesteś urodzonym organizatorem i taką rolę pełnisz w zespole? Szukasz pracy, która daje możliwości rozwoju? Odnajdujesz się w środowisku międzynarodowym i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Świetnie! Mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie (30 lokalizacji na całym świecie)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z procedur i zaawansowanych programów
  • możliwość tworzenia zespołu

zadania

  • uczestnictwo w realizacji projektów uruchomień produkcji i wdrożenia systemu ERP (SAP)
  • przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych i remontów
  • zarządzanie prewencyjne zgodnie z TPM
  • zarządzanie magazynem części zamiennych
  • zarządzanie współpracą z firmami zewnętrznymi w obszarze utrzymania wyposażenia

oczekujemy

  • znajomości zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej i pneumatyki (mechaniki ogólnej - mile widziana)
  • umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej (mechanicznej - mile widziana)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • uprawnień SEP do 1kV
  • mile widziana znajomość TPM
  • umiejętności obsługi MS Office
  • pewności siebie, chęci rozwoju, otwartości na nowe wyzwania
  • samodzielności, własnych inicjatyw
  • dociekliwości w rozwiązywaniu problemów i analizowaniu przyczyn
  • umiejętności budowania relacji
  • bardzo dobrej samoorganizacji