technik utrzymania ruchu, nysa

lokalizacja
nysa, opolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 - 6,500 PLN / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

małgorzata podsiadły - 695-955+48 232
numer referencyjny
/458/02/2019/MP - 56909

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, robotyki lub mechaniki?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej i bierz udział w procesie rozwijania nowych produktów z branży motoryzacyjnej!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU.

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-go dnia roboczego

Otrzymasz od nas szczegółową informację na każdym etapie rekrutacji.

oferujemy

  • wynagrodzenie do 6500 zł brutto
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatny dojazd do pracy z : Nysa, Makowice, Chróścina Nyska, Skoroszyce, Grodków
  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do stołówki firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • dobrą atmosferę w pracy

zadania

  • utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji
  • planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych, konserwacji, napraw maszyn
  • montaż oraz demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki / mechaniki / pneumatyki
  • wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowana elektryka, mechanika bądź pokrewne)
  • gotowość do pracy w systemie wielozmianowym
  • mile widziane doświadczenie z zakresie obsługi sterowników marki OMRON/ MITSUBISI

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj lub wyślij SMS o treści "Utrzymanie ruchu" pod nr 695955232