technik utrzymania ruchu, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/163/08/2018/KK - 53195

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, mechaniki? Lubisz pracę w czystym środowisku w firmie produkcyjnej? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie ofertę:

pracownik utrzymania ruchu

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pakiet socjalny- dodatki i dofinansowania z ZFŚS
  • szkolenia
  • abonament medyczny
  • dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • usuwanie pojawiających się usterek i awarii
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn
  • dbanie o należyty stan infrastruktury budynku
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
  • prowadzenie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego (preferowany profil mechaniczny)
  • 2-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu)
  • uprawnień energetycznych SEP do 1 kV