technik utrzymania ruchu, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/34/01/2019/MK - 55860

opis stanowiska

Praca w obszarze utrzymania ruchu nie jest Ci obca?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej, poznawaj nowości techniczne i miej realny wpływ na rozwój firmy!

Zapraszamy do aplikacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • usuwanie awarii
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • wykonywanie przeglądów, współudział w ustalaniu harmonogramu przeglądów
  • dbanie o stan maszyn
  • wykonywanie prac przy użyciu maszyn, narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi
  • szkolenie operatorów w zakresie technicznych aspektów obsługi i utrzymania maszyn (TPM)
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych zmniejszających koszty produkcji/napraw/serwisu lub zwiększających efektywność w ww. obszarach

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane mechaniczne, elektryczne)
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów
  • uprawnienia SEP E1 (mile widziane)
  • samodzielność
  • doświadczenie w prowadzeniu przeglądów technicznych maszyn
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym