technik utrzymania ruchu, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/346/05/2019/KK - 58517

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, mechaniki? Lubisz pracę w czystym środowisku w firmie produkcyjnej? Otwieramy rekrutację w dziale utrzymania ruchu do nowo powstałego zakładu w branży automotive w Opolu. Jeśli więc szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", szanuje innych, siebie i swoją pracę, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2019 roku!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 (w przyszłości system III zmianowy)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze nowoczesnego zakładu

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • usuwanie pojawiających się usterek i awarii
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn
  • dbanie o należyty stan infrastruktury budynku
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
  • prowadzenie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego (preferowany profil mechaniczny lub elektryczny)
  • znajomość/umiejętność obsługi systemu raportowania awarii
  • uprawnień energetycznych SEP
  • posiadasz wiedzę nt. metodyki LEAN lub AM? Świetnie! To Twój dodatkowy atut!