technik utrzymania ruchu, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata podsiadły - 695-955+48 232
numer referencyjny
/76/03/2019/MP - 57123

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Lubisz majsterkować?

oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywa stabilnej i długoterminowej współpracy
  • Możliwości rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia i szkolenia na stanowisku pracy

zadania

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • Diagnostyka awarii i naprawa maszyn (awarie mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne)
  • Prace warsztatowe ( z użyciem elektronarzędzi i narzędzi ślusarskich)
  • Przegląd, ,monitoring i serwisowanie elementów eksploatacyjnych urządzeń technicznych na terenie fabryki ( kotłownia, sprężarkownia, trafostacja, agregaty chłodnicze, centrale wentylacyjne)

oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi warsztatowych
  • Mile widziane : uprawnienia na zwyżki, suwnica, wózek widłowy