technik utrzymania ruchu, sobiekursk

lokalizacja
sobiekursk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kinga chłopecka+48 603334698
numer referencyjny
/74/08/2019/KC - 59913

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy, w której wykorzystasz i poszerzysz wiedzę z zakresu mechaniki i elektroniki? Nie przegap takiej okazji! Ta oferta to świetna możliwość rozwoju. Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy;
  • styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • prywatną opiekę medyczną.

zadania

  • diagnozowanie i naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych i elektrycznych;
  • rekomendowanie działań naprawczych;
  • wykonywanie konserwacji maszyn i bieżących napraw;
  • raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach;
  • szkolenie operatorów do czynności prewencyjnych codziennych.

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • znajomości napędów elektrycznych, układów sterowania;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • ważnych uprawnień SEP 1kV;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość maszyn drukujących.