technik utrzymania ruchu, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505 098 922
numer referencyjny
/189/05/2019/ML - 58377

opis stanowiska

Masz zmysł techniczny i lubisz majsterkować? Jesteś odpowiedzialny i masz doświadczenie w dokonywaniu napraw?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Poszukujemy technika utrzymaniu ruchu, który zasili zespół naszego klienta będącego liderem w branży automotive!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, świąteczna i wiele innych benefitów)
  • możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • możliwości awansu w wielu obszarach zawodowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm

zadania

  • usuwanie bieżących awarii
  • działanie prewencyjne na wydziale zgodnie z obowiązującym harmonogramem prewencji na wydziale wtrysku i montażu, przeglądy dzienne, tygodniowe, 3 miesięczne, 6 miesięczne i 12 miesięczne
  • działanie proaktywne na wydziale mające na celu zapobieganie powtarzaniu się tych samych awarii
  • utrzymanie parku maszynowego

oczekujemy

  • wykształcenia min. zasadnicze zawodowe
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • uprawnień elektryczne SEP G1E
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy
  • znajomość metodologii WCM będzie dodatkowym atutem