technik utrzymania ruchu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/214/01/2019/MI - 55995

opis stanowiska

Posiadasz wykształcenie techniczne? Szukasz zatrudnienia w firmie o stabilnych fundamentach na rynku pracy? A dodatkowo motoryzacja to Twoje naturalne środowisko?

Nie trać czasu, aplikuj do nas.

Dla naszego wieloletniego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu.

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową z realną szansą na późniejsze przejęcie przez Klienta,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity (Medicover, Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
  • darmowy parking dla pracowników,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską (okolice FAT-u),
  • dofinansowanie do posiłków.

zadania

  • dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn,
  • koordynowanie i dokonywanie napraw,
  • analizowanie przyczyn awarii,
  • realizowanie planów przeglądów parku maszynowego,
  • Udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego
  • Wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn

oczekujemy

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki
  • Znajomość zagadnień automatyki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi i diagnozy czujników/ systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym