technik utrzymania ruchu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693470490
numer referencyjny
/524/03/2021/MI - 68979

opis stanowiska

Szukasz pracy jako technik utrzymania ruchu? Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie? Poszukujesz ciekawej pracy w której codziennie będziesz stawał przed nowymi wyzwaniami? Jesteś gotowy do pracy w systemie 3zmianowym? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj i umówmy się na rozmowę o Twojej dotychczasowej i przyszłej karierze zawodowej. Oferujemy prace u solidnego pracodawcy roku 2019, który dba o atmosferę w pracy i swoich pracowników.

oferujemy

·      praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,

·      możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,

·      atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

·      darmowy parking dla pracowników,

·      dofinansowanie do posiłków

·      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie w strukturach firmy,

·      pracę w dogodnej lokalizacji,

·      pakiet benefitów Randstad Plus,

zadania

·  dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn

·  realizowanie planów przeglądów dla podległego parku maszynowego

·  koordynowanie i dokonywanie napraw

·  analizowanie przyczyn awarii

·  udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego

·  współpraca z serwisami zewnętrznymi

·  wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn

oczekujemy

·  wykształcenie średnie techniczne

·  wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki

·  umiejętność czytania schematów elektrycznych/ pneumatycznych

·  znajomość rysunku technicznego

·  znajomość obsługi i diagnozy czujników/ systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem

·  minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·  gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym