technik w dziale jakości - operator kabin testowych, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

marta kocoń+48 605130941
numer referencyjny
/431/08/2018/MK - 53455

opis stanowiska

Już jest! Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze rozpoczyna rekrutację. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży automotive
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes - Benz Manufacturing Poland
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

  • przygotowanie, uzbrojenie silnika do testów
  • wykonywanie testów silnika na kabinach testowych
  • analiza, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników testów
  • nadzór techniczny nad kabinami testowymi
  • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze kabin testowych
  • udział w procesie ciągłego doskonalenia

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanik samochodowy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości, firmy produkcyjnej
  • dobrej znajomości zasad działania silnika spalinowego i roli poszczególnych części
  • zdolności analitycznych
  • odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do nauki i rozwoju
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego jako dodatkowego atutu