technik zapewnienia jakości, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

diana rozwód - 663-307+48 105
numer referencyjny
/252/04/2019/AP - 57871

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Szukasz pracy w laboratorium i nie masz zbyt dużego doświadczenia? Nic się nie martw! Przeszkolimy Cie.

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej wyroby tytoniowe i możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • praca od ZARAZ do września, z możliwością przedłużenia.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki na ubezpieczenie ZUS + podatek dochodowy)
  • praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.
  • atrakcyjne zarobki ( stawka godzinowa + dodatek nocny w wysokości 4,50 zł brutto/godz)
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • stołówkę na terenie zakładu produkcyjnego plus 50% DOFINANSOWANIA do posiłków
  • BENEFITY ( karta sportowa OK System, opieka medyczna Medicover, rabaty do kina i sklepów )
  • ekwiwalent za pranie odzieży

zadania

  • pobieranie próbek z laboratorium
  • kontrola jakościowa wyrobu tytoniowego
  • dokonywanie analiz chemicznych
  • tworzenie raportów

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie (preferowane chemiczne)
  • komunikatywność
  • samodzielność, inicjatywa, rzetelność
  • zdolności matualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera w pakiecie Office
  • podstawowa znajomość statystyki
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • znajomość wymagań norm PN-EN ISO/IEC-17025 będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie nie jest wymagane - Laboratorium Analityczne zapewnia pełne szkolenie w zakresie technicznym jak i systemowym