technik/inżynier utrzymania ruchu, konin

lokalizacja
konin, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Rolnictwo, Leśnictwo, Rybołówstwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/212/05/2019/GM - 58396

opis stanowiska

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę? Chciałbyś/-abyś pracować w dziale utrzymania ruchu w międzynarodowej firmie? Przeczytaj nasze ogłoszenie i aplikuj!

oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Pewny rozwój kariery zawodowej
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitowy

zadania

  • Realizacja zadań z obszaru utrzymania i serwisu systemów logistycznych
  • Realizacja planu przeglądów, napraw technicznych usterek oraz realizacja planu działań konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
  • Aktywne doradztwo techniczne dotyczące utrzymania ruchu systemów logistycznych
  • Wdrażanie nowych systemów logistycznych i zapobieganie usterkom technicznym w systemach logistycznych i urządzeniach
  • Szybkie reagowanie i usuwanie usterek w sytuacjach awaryjnych w zakresie urządzeń i systemów wykorzystywanych w procesach logistycznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie ciągłej pracy urządzeń obsługujących procesy logistyczne również poprzez uzupełnianie stanu komponentów wykorzystywanych w procesie pracy urządzeń
  • Działania na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń
  • Zapewnienie wysokiego poziomu dostępności sprzętu i urządzeń klientom wewnętrznym

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne lub mechaniczne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania dokumentacji, schematów elektrycznych i mechanicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • Doświadczenie w konserwacji przenośników oraz w pracy z inwerterami/sterownikami silników będzie atutem
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • Uprawnienia SEP (elektryczne E do 1 kV)