technolog ds. ekstruzji, murowana goślina

lokalizacja
murowana goślina, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/342/06/2018/PŚ - 52067

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy przy ekstruzji wielowarstwowych folii laminowanych? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • bezpłatna opieka medyczna
  • pakiet świadczeń socjalnych

zadania

  • monitorowanie i poprawa parametrów technicznych maszyn używanych w dziale ekstruzji
  • realizacja celów wyznaczonych przez Plant Managera
  • proponowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji
  • współpraca z pracownikami produkcji w celu podnoszenia efektywności produkcji
  • współpraca z działem jakości w celu zapewnienia osiągnięcia wymaganego poziomu jakości produktów
  • bycie ekspertem w dziedzinie technologii ekstruzji
  • szkolenie operatorów produkcji
  • przeprowadzanie analizy wykonalności nowych produktów oraz wprowadzanie ich do produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy przy ekstruzji wielowarstwowych folii laminowanych z PET/PE
  • bardzo dobra znajomość technologii ekstruzji w produkcji folii
  • mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją opakowań dla branży spożywczej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)