technolog ds. programowania maszyn cnc, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/518/11/2018/ML - 55480

opis stanowiska

Dołącz do nowoczesnego zakładu produkcyjnego i zdobywaj kolejne doświadczenie zawodowe. Razem z naszym Klientem otwieramy nowe możliwości zawodowe właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania

  • projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji
  • dobór narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek i materiałów
  • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Bosch, Rexroth)
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową (standardy, instrukcje stanowiskowe, procedury)
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego związanego z obróbką skrawaniem i budową maszyn
  • doświadczenia zawodowego w obszarze obróbki metalu
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCad
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości doboru narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek oraz materiałów
  • znajomości zagadnień związanych z jakością
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości MS Office (Excel
  • mile widziana znajomość programu UNIGRAFICS NX 7.5 w zakresie CAD/CAM