technolog procesu produkcyjnego - obróbka mechaniczna, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/296/04/2019/MK - 57914

opis stanowiska

Chcesz być częścią zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej ?

Świetnie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje specjalistów!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracownicze
  • możliwość pakietu relokacyjnego

zadania

  • ścisła współpraca z Operatorami na liniach produkcyjnych
  • udział w procesach A3, FMEA etc,
  • opracowywanie instrukcji pracy
  • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej
  • przeprowadzanie prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej (w tym przygotowanie dokumentacji testowej)
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
  • tworzenie opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej

oczekujemy

  • doświadczenie w powyższych procesach przy opracowywaniu procesów oraz usprawnień, instrukcji pracy etc
  • znajomość m.in. procesów obróbczych, takich jak: frezowanie, toczenie, hartowanie
  • doświadczenie w branży automotive - mile widziane
  • znajomość systemu SAP
  • znajomość języka angielskiego - komunikatywny (warunek konieczny)