technolog procesu produkcyjnego, kędzierzyn-koźle

lokalizacja
kędzierzyn-koźle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/564/07/2019/MK - 59734

opis stanowiska

Międzynarodowa firma poszukuje specjalisty!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • przyjazne środowisko pracy
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

zadania

  • kontrola przebiegu procesów produkcji seryjnej
  • prowadzenie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń
  • wprowadzanie zmian w procesie produkcyjnym i usprawnianie go
  • optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu
  • tworzenie opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej
  • prowadzenie szkoleń pracowników

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego
  • umiejętności projektowania procesów technologicznych w obszarze obróbki montażu
  • znajomości zagadnień związanych z jakością
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości MS Office (Excel),