technolog procesu produkcyjnego, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/304/02/2019/MK - 56750

opis stanowiska

Międzynarodowa firma z branży automotive poszukuje specjalistów!

Jeśli branża motoryzacyjna nie jest Ci obca i chcesz się w niej sukcesywnie rozwijać, zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji seryjnej (monitorowanie i korygowanie jego parametrów w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości)
  • prowadzenie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń, od koncepcji poprzez monitorowanie dostawcy (w tym instalacja maszyn i faza produkcyjna)
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu (współpraca przy opracowywaniu procesu FMEA)
  • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej
  • przeprowadzanie prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej (w tym przygotowanie dokumentacji testowej)
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
  • tworzenie opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, technicznego
  • doświadczenia w branży produkcyjnej – motoryzacyjnej (mile widziane)
  • znajomości procesów obróbki metalu
  • umiejętności projektowania procesów technologicznych
  • znajomości zagadnień związanych z jakością
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
  • umiejętności interpersonalnych, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji na różnych szczeblach organizacji
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości MS Office (Excel), znajomości SAP