technolog produkcji, biała podlaska

lokalizacja
biała podlaska, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/351/01/2019/DP - 56144

opis stanowiska

Zdobyłeś wiedzę z zakresu technologii drewna podczas studiów i chciał(a)byś ją rozwijać oraz rozpocząć swoją karierę zawodową? Może masz już doświadczenie na podobnym stanowisku i chciał(a)byś pokazać co potrafisz? Stanowisko technologa produkcji w prężnie rozwijającej się firmie, specjalizującej się w przetwórstwie drewna dębowego, czeka na ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające
  • praca w przyjemnej atmosferze

zadania

  • nadzór na terminowością i jakością produkcji
  • zarządzanie pracownikami produkcji
  • inicjowanie działań poprawiających efektywność pracy
  • nadzorowanie przepływu towarów i półfabrykantów
  • współpraca z działami: zaopatrzenia, logistyki, handlowym i hr

oczekujemy

  • ukończone studia na kierunku Technologii Drewna lub wykształcenie wyższe zdobyte na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność