technolog produkcji, kolonowskie

lokalizacja
kolonowskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/173/09/2019/MK - 60464

opis stanowiska

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą pracy!

Firma produkcyjna poszukuje specjalistów.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • duże możliwości rozwoju
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
  • ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji podczas liczne szkolenia
  • przyjazną atmosferę

zadania

  • nadzór i kontrola procesu produkcji tektury w powierzonym ciągu produkcyjnym (przygotowanie masy, maszyna tekturnicza, obróbka wyrobów gotowych)
  • ciągłe poszukiwanie i wdrażanie możliwości optymalizacji procesu – rozwiązania techniczne oraz technologiczne
  • prowadzenie prób technologicznych i produkcyjnych
  • opracowywanie i realizacja planów postojów technologicznych
  • opiniowanie reklamacji
  • współpraca z dostawcami urządzeń i produktów wspomagających proces
  • ścisła współpraca z obsługą maszyny papierniczej oraz innymi wydziałami zakładu Produkcji, Utrzymania Ruchu, Jakości, Planowania itp.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu papierniczym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii produkcji tektury, znajomość nowoczesnych zasad organizowania produkcji, zdolność analitycznego myślenia, sprawność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy
  • język angielski poziom komunikatywny
  • znajomość Pakietu Ms Offfice