technolog produkcji, tuchola

lokalizacja
tuchola, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/234/03/2019/AJ - 57265

opis stanowiska

jeśli cenisz jakość i profesjonalizm oraz masz doświadczenie jako technolog produkcji - czytaj dalej i aplikuj, by móc dołączyć do wiodącej w swojej branży organizacji

oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie w międzynarodowym środowisku
  • pracę w elastycznej i rozwojowej firmie
  • ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu
  • dużą samodzielność
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów, m.in. poprzez wybór

stosowanych surowców, opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne

produkcji nowych produktów

  • przygotowanie oraz wykonanie prób produkcyjnych, testowanie produktów
  • monitorowanie jakości produktów konkurencji
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie pracy zgodnie z instrukcjami

technologicznymi oraz kontrola ich przestrzegania

  • tworzenie i nadzór nad aktualnością instrukcji technologicznych
  • zapewnienie kompletnej dokumentacji związanej z procesem technologicznym
  • wsparcie technologiczne dla działu sprzedaży

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • znajomości metod i technik produkcji, zagadnień z zakresu mechaniki, sposobów obróbki materiałów
  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych, Autocad
  • umiejętności analitycznych