technolog żywności, kunów

lokalizacja
kunów, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/584/03/2021/EC - 69048

opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z sektora spożywczego poszukujemy osoby na stanowisko technologa żywności. Jeżeli zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w tym kierunku, i chcesz dalej rozwijać swoją karierę zawodową, aplikuj!

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą autonomię pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (szkolenia, bony, kursy językowe)

zadania

  • opracowywanie technologii
  • przeprowadzanie prób technologicznych
  • koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów
  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty
  • przygotowywanie procesów i parametrów technologicznych dla nowo- powstałych oraz istniejących produktów
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i testów technologicznych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w zakresie technologii żywności, biotechnologii, towaroznawstwa lub kierunków pokrewnych
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomości pakietu MS Office