technolog, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 697 700 393
numer referencyjny
/200/05/2020/JS - 63716

opis stanowiska

Dołącz do najlepszych! Jeśli masz doświadczenie w programowaniu maszyn CNC i chcesz być częścią nowego zakładu produkcyjnego o wysokich standardach - aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji
  • pracę w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym, na nowym parku maszynowym
  • atrakcyjne zarobki

zadania

  • dobór narzędzi i parametrów skrawania oraz technologii produkcyjnych
  • dobór i projektowanie systemów mocowań maszyn obróbczych
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • definiowanie potrzeb i rozwój linii technologicznych
  • optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi
  • szkolenie pracowników produkcji w zakresie technologii
  • wsparcie  projektów z zakresu doboru maszyn, narzędzi oraz rozbudowy parku maszynowego
  • wsparcie przy analizie problemów jakościowych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie w obróbce na maszynach CNC
  • dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem, obróbki powierzchni
  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz jakościowych
  • wysokie umiejętności pracy w zespole, komunikacji, budowania relacji i rozwiązywania problemów
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym