technolog, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia łasicka+48 695 951 979
numer referencyjny
/239/03/2019/AC - 57269

opis stanowiska

Wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego to Twoja praca marzeń? Praca z Lean Manufacturing nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu? Napędza Cię perspektywa rozwoju i możliwości realnego wpływu na procesy produkcyjne w nowoczesnej firmie? Zaaplikuj - naprawdę warto :)

oferujemy

  • udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
  • realną możliwość rozwoju (udział we wdrażaniu Industry 4.0)
  • pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)

zadania

  • wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i systemów kontrolnych z liderami oraz działem continuous improvement (LEAN, KAIZEN)
  • ustalanie czasów technologicznych / kalkulowanie kosztów wyrobów
  • nadzór i kontrola realizowanych prac w zakresie nadzoru technologicznego – wsparcie działów jakości, zakupów, planowania produkcji oraz global production engineering
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości technicznych wykonania konstrukcji
  • opracowywanie (instrukcji, wizualizacji, przewodników, opisów procesów) i nadzorowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, mechatronika, automatyka lub pokrewne)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok doświadczenia)
  • znajomości metod i technik produkcji montażu mechanicznego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • praktycznej znajomości programów: AutoCad, Solid Edge, pakietu MS Office
  • umiejętności myślenia analitycznego, identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania.
  • znajomości systemów CAD (Solid Edge, Autocad, RapidAuthor, pokrewne)
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP oraz ASP
  • mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • dobrej organizacji pracy (mile widziane wiedza na temat zarządzania projektami)