technolog, złocieniec

lokalizacja
złocieniec, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605 122 031
numer referencyjny
/281/03/2020/KO - 63204

opis stanowiska

Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku technologa i chcesz rozwijać swoje kompetencje - Aplikuj.

oferujemy

  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wysoki system premiowy
  • pracę w systemie jednozmianowym

zadania

  • dokonywanie oceny wykonalności i jakości produktu
  • koonfigurowanie dokumentacji nowych produktów
  • współpraca z działem konstrukcyjnym w procesie tworzenia nowych produktów i modyfikacji istniejących
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów oraz analiza ryzyka pod kątem doboru surowców do produkcji
  • identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych,
  • analizowanie wyników badań i kontroli jakościowych oraz wdrażanie działań naprawczych
  • merytoryczne wsparcie produkcji w przetwarzaniu stosowanych surowców i półproduktów
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • nadzór technologiczny (przy współpracy z Kierownikiem Produkcji) nad procesem produkcyjnym
  • wsparcie technologiczne dla pracowników na wydziałach produkcyjnych

oczekujemy

  • wiedzy i doświadczenia w dziedzinie technologii materiałów i konstrukcji maszyn
  • wykształcenia wyższego - technicznego – specjalność obróbka skrawaniem
  • bardzo dobrej znajomości technologii obróbki skrawaniem
  • doświadczenia w opracowaniu procesów technologicznych
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości specyfiki obróbki na obrabiarkach CNC
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów,
  • otwartości na nowe rozwiązania