tekla drafter, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina jarząbek+48 501325813
numer referencyjny
/226/02/2020/PJ - 62713

opis stanowiska

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z nowym Klientem - wiodącą firmą w zakresie produkcji i sprzedaży stali oraz rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • możliwość dołączenia do tworzącej się organizacji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera

zadania

  • modelowanie konstrukcji stalowych w programie TEKLA Structures, w tym modelowanie połączeń
  • wykonywanie rysunków technicznych, w tym warsztatowych i wykonawczych oraz przygotowywanie list materiałowych
  • współpraca z liderami projektów oraz inżynierami

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne min. średnie, preferowane w obszarze konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów dokumentacji/rysunków wykonawczych oraz warsztatowych
  • praktyczna znajomość programu Tekla Structures (modelowanie 3D, detalowanie) oraz rysunku technicznego lub podobnego oprogramowania
  • udokumentowana znajomość zagadnień projektowania i konstrukcji oraz wykonawstwa, w tym produkcji i montażu budynków – preferowane konstrukcje stalowe
  • praktyczna znajomość programu Tekla Structures oraz rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu modelowania 3D
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole, komunikatywność
  • chęć ciągłego uczenia się, elastyczność i otwartość na zmiany
  • nastawienie na cel i umiejętność dotrzymywania terminów
  • gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych