tester manualny, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/36/01/2019/AW - 57679

opis stanowiska

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • możliwość zdobycia unikalnych i cennych doświadczeń

zadania

  • udział w realizacji i testowaniu projektów
  • praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym z rozwój oprogramowania i wdrażania nowych funkcjonalności/ aplikacji
  • tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia w testowaniu z wykorzystaniem zagadnień zachowania i kontroli jakości systemów informatycznych
  • znajomość zasad testowania, technik testowych, procedur testowych, metodyk testowych, procesu testowania
  • realizacja testów funkcjonalnych systemów zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
  • tworzenie planu testów
  • przygotowanie przypadków testowych
  • zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów
  • analiza i raportowanie wyników testów
  • współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizacji projektów
  • współpraca z innymi działami testowymi firmy lub firm zewnętrznych
  • współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie przy usuwaniu wykrytych defektów
  • zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami technicznymi i biznesowymi
  • aktualizacja dokumentacji testowej
  • wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1)