tokarz belgia, ronse

lokalizacja
ronse, zagranica
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

numer referencyjny
/217/12/2019/EI - 61867

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w międzynarodowej firmie? Znasz j.angielski i chciałbyś/abyś podjąć dłuższą współpracę w stabilnej firmie? Rozwijać się zawodowo i doskonalić swoje umiejętności?Dobrze trafiłaś/eś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15 do 18 euro brutto/ godzinę możliwość negociacji
  • vouchery żywnościowe ( 2,48 € na każdy przepracowany dzień)
  • pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • możliwość stałej współpracy ( po przepracowanych 12 miesiącach kontrakt bezpośrednio z firmą)
  • koszt zakwaterowania 90 euro/ tydzień

zadania

Programowanie i obsługa stylu tokarki CNC

750 przy użyciu kontrolera stylu

Programowanie bezpośrednio na maszynie (bez CAM

zastosowany system)

Zarządzanie narzędziami

Obróbka stali, żeliwa, brązu i stali nierdzewnej

Tolerancje 0,01

Pomiary części za pomocą mikrometrów + kontrola jakości

Czytanie rysunków technicznych;

Konserwacja tokarki

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego nie jest wymagana
  • atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie na takim stanowisku