tokarz cnc, wellen

lokalizacja
wellen, zagranica
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/100/12/2018/AK - 55533

opis stanowiska

Myślisz o przeprowadzce na stałe do Belgii? Znasz oprogramowanie Mazatrol i posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami firmy Mazak? Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ustrukturyzowany proces wdrożeniowy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • wsparcie firmy w czasie relokacji
  • pokrycie kosztów zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące

zadania

  • programowanie tokarki CNC firmy Mazak zgodnie z dokumentacją techniczną
  • ustawianie maszyn
  • kontrolowanie pomiarów
  • dokonywanie przeglądów oraz utrzymanie maszyn w czystości
  • praca w systemie zmianowym

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego technicznego
  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy z maszynami CNC firmy Mazak
  • bardzo dobrej znajomości języka programowania Mazatrol
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęci przeprowadzki na stałe do Belgii - Wellen