tokarz manualny / cnc, ronse

lokalizacja
ronse, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
15.00 - 18.00 € za godzinę

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra węgorowska+48 501 201 414
numer referencyjny
/235/02/2019/AW - 56686

opis stanowiska

Masz doświadczenie jako tokarz? Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli rozwijać się zawodowo?

Wyjedź z nami do Belgii i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z pracodawcą
  • stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia (między 15 a 18 euro brutto)
  • zapewnione zakwaterowanie (ok 90 euro tygodniowo)
  • pracę na stanowisku zależnym od dotychczasowego doświadczenia: jako tokarz manualny lub programista

zadania

  • ustawianie i obsługa tokarki
  • obrabianie części siłowników hydraulicznych
  • podstawowe programowanie tokarki
  • kontrola jakości wykonywanych produktów i dostosowywanie programu w razie potrzeby

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako tokarz konwencjonalny/manualny/CNC min. 5 lat
  • dyspozycyjności do pracy za granicą na min. 6 miesięcy
  • prawa jazdy kat. B i własnego auta

zapraszamy do aplikowania!