tokarz / operator cnc, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena dratwa+48 695951979
numer referencyjny
/77/11/2020/MD - 66483

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako operator CNC? Mamy dla Ciebie propozycję.

Dla naszego Klienta, poszukujemy samodzielnego pracownika,

na stanowisko: tokarz operator CNC.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty, nie zwlekaj... Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie specjalizującej się w obróbce CNC tworzyw konstrukcyjnych i metali
  • pracę w młodym zespole, ukierunkowanym na budowę wysokiej renomy firmy, przez jakość wyrobów kierowanych do klientów
  • pomoc współpracowników we wdrożeniu się w nowym miejscu pracy, oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz wyników

zadania

  • obróbka tworzyw konstrukcyjnych oraz metali nieżelaznych i stali
  • samodzielne programowanie tokarek CNC
  • planowanie technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania
  • praca na podstawie rysunku technicznego

oczekujemy

  • doświadczenie w/w stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność samodzielnego programowania tokarek CNC (FANUC, HAAS z osią C)
  • planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • precyzja, zdolności manualne, sumienność -autokontrola wykonanych elementów
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność