tokarz, nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/195/10/2020/PZ - 66028

opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, firmy zajmującej się wdrażaniem innowacyjnych technologii i rozwiązań w branży druku 3D i przemyśle spawalniczym i metalurgicznym poszukujemy specjalisty z wieloletnim doświadczeniem na stanowisko: Tokarz

oferujemy

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowo przewidziane bonusy i premie miesięczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio za pośrednictwem firmy lub umowy partnerskiej dla samozatrudnionych
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • toczenie i frezowanie elementów stalowych, mosiężnych, miedzianych i aluminiowych na maszynach konwencjonalnych
  • konserwacja maszyn
  • prefabrykacja konstrukcji oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach: przygotowanie do spawania oraz szlifowanie i polerowanie

oczekujemy

kilkuletnie doświadczenie w pracy na maszynach manualnych typu tokarka/frezarka

· dobre umiejętności ślusarskie

· umiejętność pracy z narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami (szlifierki kątowe i trzpieniowe)

· umiejętność czytania rysunku technicznego

· umiejętność pracy zespołowej