tokarz, pyskowice

lokalizacja
pyskowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/86/10/2018/PP - 54271

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza? Chcesz się rozwijać i znasz rysunek techniczny? Mamy dla Ciebie idealną pracę! Aplikuj a na pewno się z Tobą skontaktujemy

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie miesięczne
  • pełen pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, ubezpieczenie zdrowotne)
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące

zadania

  • praca przy tokarce i frezarce konwekcyjnej
  • obsługa narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego
  • znajomości rysunku technicznego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku tokarza
  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań