tokarz, zgierz

lokalizacja
zgierz, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,300 - 4,800 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/294/11/2018/AP - 55133

opis stanowiska

Masz doświadczenie w operowaniu maszynami tokarskimi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Chcesz pracować firmie o wysokim standardzie w zgranym zespole pracowników ?

oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w renomowanej firmie
  • praca w Zgierzu, bardzo dobry dojazd z Łodzi
  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
  • świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu
  • możliwość rozwoju (szkolenia, wyjazdy)

zadania

  • Obsługa tokarki uniwersalnej (obróbka i tworzenie elementów okrągłych do produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego) gwintowanie itp.
  • Wizualna kontrola jakości

oczekujemy

  • wykształcenie min zawodowe/ średnie
  • doświadczenie w obsłudze tokarki
  • motywacja do pracy oraz chęć nauki i rozwoju.