tokarz/frezer konwencjonalny / antwerpia / belgia - rekrutacja online, antwerpen

lokalizacja
antwerpen, zagranica
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
15.00 - 17.00 € za godzinę

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/349/08/2020/BS - 65157

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w międzynarodowej firmie a nie znasz języka obcego? chciałbyś/abyś podjąć dłuższą współpracę w stabilnej firmie? Rozwijać się zawodowo i doskonalić swoje umiejętności? Świetnie się składa. Mamy dla Ciebie ofertę!

Lokalizacja pracy: Antwerpia, Belgia

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15 do 17 euro brutto za godzinę (zależne od doświadczenia) + vouchery żywnościowe
  • zatrudnienie na warunkach Belgijskiej umowy o pracę (cotygodniowe pensje)
  • możliwość stałej współpracy (po przepracowanych 12 miesiącach, kontrakt bezpośrednio z zakładem pracy)
  • pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia wprowadzające i rozwojowe
  • zakwaterowanie służbowe (dobre warunki / w pełni wyposażone / blisko pracy / koszt ok 60-100 euro tygodniowo)
  • opieka koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • pracę na pierwszą zmianę (około 37,5 godzin tygodniowo)

zadania

  • praca w warsztacie mechanicznym
  • precyzyjna obróbka / pojedyncze detale
  • kompleksowa obsługa konwencjonalnych tokarek oraz frezarek
  • obróbka materiałów: stali, aluminium i stali nierdzewnej
  • praca z rysunkiem technicznym

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego nie jest wymagana
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem (koszty dojazdów do pracy na miejscu, są zwracane, do 3 euro netto dziennie)
  • wykształcenie techniczne kierunkowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem (+) 48 667890038 lub wyślij sms o treści TOKARZ.