tokarz/szlifierz (maszyny konwencjonalne), kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iwona domanus+48 513167703
numer referencyjny
/505/02/2021/ID - 68354

opis stanowiska

Obróbka metali jest tym co lubisz? Chcesz rozwijać Swoje umiejętności? Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie do programu MultiSport
  • prywatna opieka medyczna
  • ciekawą i samodzielną pracę

zadania

  • obsługi tokarki konwencjonalnej
  • praktycznej wiedzy dotyczącej obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętność samokontroli wykonywanej pracy
  • precyzji i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji

oczekujemy

  • braku nałogów