toyota - pracownik produkcji w obszarze logistyki, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

katarzyna markowska+48 609744255
numer referencyjny
/121/03/2018/KM - 50169

opis stanowiska

Chciałbyś pracować dla firmy Toyota Motor Manufacturing Poland? Ważna jest dla Ciebie miła atmosfera w miejscu pracy? Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • początkowo zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w Toyota Motor Manufacturing Poland już po 6 miesiącach
  • wynagrodzenie zasadnicze 2650zł/2850zł (zależne od doświadczenia)+ atrakcyjny system premiowania (premia kwartalna i frekwencyjna) do 3210zł brutto/miesięcznie
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków ( pracownik płaci tylko 40% ceny regularnej)
  • przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera
  • możliwość korzystania ze sfery sportowo-rekreacyjnej (sauna, basen ofuro, siłownia i hala) wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatkowe 20 min przerwy wliczonej do czasu pracy

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WAŁBRZYCH” z Twoim imieniem pod numer telefonu  609744255, 667500062, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.