transaction monitoring specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/205/06/2020/ARsel - 64072

opis stanowiska

Masz doświadczenie w monitorowaniu transakcji Anti-Money Laundering, a dodatkowo dobrze posługujesz się językiem angielskim? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Wspólnie z naszym klientem rozwijamy dział AML Transaction Monitoring i poszukujemy osób na stanowisko AML Specialist.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania certyfikatów
  • wydarzenia sportowe
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00)

zadania

  • analiza i weryfikacja transakcji bankowych oraz zgłoszeń o podwyższonym ryzyku
  • badanie historii transakcji na kontach klientów
  • tworzenie dokumentacji i jej aktualizowanie

oczekujemy

  • min. 2 lat doświadczenia w AML i badaniach dotyczących monitorowania transakcji, danych oraz dokumentacji
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1+)
  • wiedzy w jaki sposób i dlaczego odbywa się pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków oraz jaki ma to wpływ na biznes
  • rozumienia globalnego systemu finansów i bankowości oraz wymogów sprawozdawczości regulacyjnej, a także skutków braku zgodności
  • dużym plusem będzie certyfikat: CAMS/CFE/ICA
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego