treasury specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

yuliia oshurko+48 +48 693 920 064
numer referencyjny
/475/10/2018/YO - 54635

opis stanowiska

Ile razy żałowałeś: „Tyle lat nauki angielskiego i nigdy tego nie wykorzystałem..”? Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język angielski to podstawa komunikacji!

oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny

zadania

  • bieżąca współpraca z bankami w Polsce i za granicą, obsługa dokumentacji bankowej, firmowych kart płatniczych oraz gwarancji bankowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby banków i ubezpieczycieli
  • współpraca z krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami usług płatniczych/terminali
  • współpraca z firmami leasingowymi, weryfikacja oraz kontrola faktur leasingowych
  • przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych, prowadzenie ewidencji faktur w spółkach zagranicznych oraz współpraca z lokalnymi biurami rachunkowymi w tym zakresie
  • wsparcie Treasury Managera w bieżącej pracy oraz prowadzonych projektach

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub bankowości
  • około roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Treasury/Księgowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość zasad rachunkowości
  • dobra znajomość Excel
  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu