trener techniczny, nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/258/05/2019/KL - 58515

opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, producenta pojazdów ciężarowych i dostawczych, poszukujemy osób na stanowisko:

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia konkurencyjnego wynagrodzenia
  • Samodzielne stanowisko mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu
  • Możliwość podnoszenia własnych kompetencji zawodowych
  • Profesjonalne wsparcie merytoryczne

zadania

  • Prowadzenie szkoleń technicznych i prezentacji w zakresie pojazdów dostawczych i ciężarowych i ich diagnostyki
  • Rozwiązywanie technicznych problemów oraz doradztwo,
  • Udzielanie wskazówek w zakresie rozwiązań technicznych
  • Uzupełnienie wiedzy technicznej dilerów oraz ich personelu, pracowników spółki, lokalni trenerów, użytkowników pojazdów.

oczekujemy

  • Doświadczenia technicznego w branży motoryzacyjnej, (w tym  bardzo mile widziane doświadczenie w zakresie serwisowania i obsługi pojazdów dostawczych i ciężarowych)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych w motoryzacji (preferowany segment pojazdów ciężarowych/ dostawczych/ maszyn)
  • Dyplom ukończenia uczelni technicznej
  • Wiedza w zakresie mechaniki / hydrauliki / elektryki i układów elektronicznych w motoryzacji.
  • Teoretyczna i (mile widziana praktyczna) znajomość zaawansowanych systemów technicznych stosowanych w motoryzacji (budowa silnika, skrzyni biegów, Common Rail, CAN, pneumatyka itp.).
  • Doskonałe umiejętności komunikacji (na piśmie i w mowie)
  • Motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy w ramach działalności szkoleniowej.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy na temat nowych produktów, aby uzyskać poziom wiedzy wystarczający do prowadzenia szkoleń w momencie wprowadzania nowych produktów na rynek.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (łącznie z językiem technicznym)
  • Znajomość programów Microsoft Office