ustawiacz maszyn drukujących, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dorota piekutowska+48 663907877
numer referencyjny
/735/03/2021/DP - 69192

opis stanowiska

Szukamy osób, o których zazwyczaj się mówi "złota rączka". Jeśli zaliczasz siebie do tego grona, zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (liczy się do emerytury, masz ubezpieczenie społeczne i płatny urlop)
  • wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premię, miesięczną i kwartalną
  • szkolenie, które Cię przygotuje do samodzielnej pracy
  • pracę na 2 zmiany 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku

zadania

  • bieżąca, mechaniczna obsługa maszyny drukującej

oczekujemy

  • umiejętności posługiwania się narzędziami ręcznymi (wkrętak, młotek, klucze ręczne itp.)
  • podstawowej wiedzy o mechanice