ustawiacz maszyn i urządzeń, pruszcz gdański

lokalizacja
pruszcz gdański, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja kwiatkowska+48 785620039
numer referencyjny
/2/02/2021/PK - 67879

opis stanowiska

Nowa praca? Nowe wyzwania? Zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Zmień pracę na lepszą już dzisiaj!

Do naszego Klienta, producenta różnego rodzaju opakowań, poszukujemy

USTAWIACZY MASZYN I URZĄDZEŃ!

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 – 5500 zł brutto!
  • pracę w systemie IV brygadowym (2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 2 dni III zmiana, następnie 3 dni przerwy)
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów
  • bonus kwartalny (do 10% od wynagrodzenia zasadniczego)
  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • zapewniamy transport do pracy z Gdańska Głównego

zadania

  • obsługa pras
  • redukcja braków
  • wymiana narzędzi i ustawianie parametrów maszyny
  • realizacja zaplanowanych zleceń produkcyjnych
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • usuwanie drobnych usterek i awarii

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako ustawiacz maszyn produkcyjnych
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • dostępności do pracy zmianowej

Zachęcamy do APLIKACJI lub jeżeli chcesz usłyszeć więcej szczegółów przed przesłaniem swojego CV - ZADZWOŃ pod nr tel: 785 620 039.