ustawiacz maszyn wtryskowych - rekrutacja zdalna, czechowice-dziedzice

lokalizacja
czechowice-dziedzice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/177/11/2020/WW - 66566

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych? Świetnie się składa, ponieważ dla naszego klienta poszukujemy osób, które zechcą zasilić zespół i rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie. Zapraszam po więcej informacji.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • obsługa maszyn wtryskowych do tworzyw sztucznych
  • terminowa wymiana form wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym
  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
  • monitorowanie oraz ustawianie parametrów procesu wtrysku
  • kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesu technologicznego
  • kontrolowanie terminowości wykonania nałożonych zadań
  • współpraca z zespołem utrzymania ruchu i innymi działami organizacyjnymi firmy

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (min. zawodowe)
  • doświadczenia na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych
  • uprawnień do obsługi suwnicy z poziomu roboczego potwierdzone egzaminem UDT oraz obsługi wózka widłowego potwierdzone egzaminem UDT
  • umiejętności samodzielnej zmiany form oraz uruchomienia maszyny po jej zmianie
  • znajomości technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomości maszyn do formowania wtryskowego BM Biraghi, Sandretto, Negri Bossi
  • znajomości działania i ustawiania suszarek do tworzyw sztucznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy zmianowej