ustawiacz maszyn, świebodzice

lokalizacja
świebodzice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anna tekiela+48 607148484
numer referencyjny
/473/02/2021/AT - 68368

opis stanowiska

Rysunek techniczny nie jest Ci obcy? Posiadasz doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj zaaplikuj jeszcze dziś!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę na dwie zmiany
  • wynagrodzenie+premia
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w rozwijający się przedsiębiorstwie
  • pakiet socjalny

zadania

  • obsługa codzienna oraz okresowa maszyn i urządzeń
  • wymiana narzędzi i ustawianie parametrów maszyny
  • realizacja zaplanowanych zleceń produkcyjnych
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • usuwanie usterek i awarii
  • praca przy obsłudze pras hydraulicznych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako ustawiacz maszyn produkcyjnych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • dostępności do pracy zmianowej

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Świebodzice” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607148484, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.