ustawiacz - operator automatów pakujących, skawina

lokalizacja
skawina, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena łebek+48 697101352
numer referencyjny
/386/09/2020/MŁ - 65656

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży spożywczej , producenta oferującego rozpuszczalne napoje, których bazą są : zboża, korzenie, owoce i inne ekstrakty roślinne, kawa poszukujemy pracownika na stanowisko: ustawiacz - operator automatów pakujących

oferujemy

  • umowy na czas określony w oparciu o umowę o prace tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego u Klienta
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kartę OK system i prywatną opiekę medyczną

zadania

  • pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi jakościowymi i z przepisami BHP
  • dbałość o parametry pracy urządzenia, przezbrajanie maszyn i linii na inne produkty
  • regulacja pracy poszczególnych maszyn i całej linii pakującej w celu osiągnięcia wymaganej jakości i wydajności (ustawianie parametrów i przezbrajanie linii pakującej)

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operatora urządzeń w obszarze produkcji (lub w dziale utrzymania ruchu) przy przezbrajaniu maszyn pakujących i usuwaniu drobnych awarii - mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • dokładności oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • zmysłu technicznego
  • dyspozycyjności