ustawiacz pras [rekrutacja prowadzona online], łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/89/05/2020/SW - 63622

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie jako Ustawiacz pras i jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym? Aplikuj do nas!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna, paczki na Święta itp.),
  • program rozwojowy,

zadania

  • ustawianie parametrów i obsługa testerów, drukarek oraz innych urządzeń,
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • montaż, demontaż i przezbrajanie,
  • wymiana i kontrola poprawności mocowania form podczas ustawiania pras,
  • kontrola i regulacja parametrów obsługiwanych urządzeń,
  • współodpowiedzialność za stan maszyn i urządzeń wspomagających proces wtrysku,
  • dbałość o sprawne działanie maszyn i urządzeń,
  • usuwanie drobnych usterek,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

oczekujemy

  • wykształcenie średnie/zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe jako ustawiacz pras/nawijarek - min. 2 lata,
  • znajomość obsługi komputera: Pakiet MS Office,
  • doświadczenie w pracy fizycznej,
  • sumienność, staranność, otwartość,